Sledujte nás

Jak nakoupit

Stejně pečlivě, jako připravujeme naše výrobky, se staráme také o komunikaci s Vámi a Vaše objednávky.
Pokud Vás sortiment zaujal, existují 3 možnosti, jak výrobky nakoupit.


1. Výrobky si můžete objednat přes tyto internetové stránky.

nakupni kosik violka uprava 001.jpgV sekci eshop můžete jednotlivé položky přímo zakliknout a dát si tak výrobek do seznamu objednaných. Tento seznam po dokončení výběru jako celek odsouhlasíte a nám se odešle ve formě emailu. My Vám pak osobně odepíšeme, že jsme objednávku přijali a potrvdíme, kdy bude objednávka připravena. Buďto si zboží lze vyzvednout osobně v Brně nebo jej lze poslat jako balíček přepravcem TNT. V takovém případě Vám bude k ceně zboží připočteno poštovné. O výši poštovného Vás budeme předem informovat a emailem či telefonicky se na všem domluvíme. Mějte prosím při objednávání zboží na paměti, že nejsme velkovýrobna. Je tedy možné, že když je sezóna v plném proudu, nastane situace, kdy Vámi objednané zboží ve stejný den dojde (může být prodáno třeba na trhu). V tom případě Vám budeme díky osobnímu emailu schopni nabídnout jinou variantu, případně Vám poskytnout informace o dalším termínu výroby.

Dokumenty

2. Jezdíme s našimi produkty na trhy různých moravských měst

nakupni kosik violka uprava 001.jpgV kategorii aktuality Vás budeme infromovat o událostech a akcích, které se nám líbí a kde máme v plánu naše výrobky představovat, dávat ochutnávat, povídat si s Vámi o výrobě, jak je to pracné a zábavné, na co zajímavého jsme při vaření přišli a jaké další plány máme s Violkou. Vy byste nám tam zase mohli říct, co Vám chutná, co byste udělali jinak a lépe, nebo jestli se za námi přijedete podívat do Mikulova...


3. Spřátelené restaurace a bary s našimi výrobky vaří a některé i prodávájí ve svých provozech.

nakupni kosik violka uprava 001.jpgV kategorii kontakty naleznete sekci s kým spolupracujeme. Jsou zde odkazy na restaurace, bary i malé obchůdky, kde je možné se s našimi výrobky seznámit. Na některých místech budete moci naše věci ochutnat jakou součást připravovaných pokrmů.
Stránky jsou neustále pod vlivem několika tvůrčích lidí.
(Tím chceme říct, že se na nich stále pracuje a víme, že je co zlepšovat...)

Můžete nám nechat vzkaz...