Sledujte nás

Jak nakoupit

Stejně pečlivě, jako připravujeme naše výrobky, se staráme také o komunikaci s Vámi a Vaše objednávky.
Pokud Vás sortiment zaujal, existují 3 možnosti, jak výrobky nakoupit.


1. Výrobky si můžete objednat přes tyto internetové stránky.

nakupni kosik violka uprava 001.jpgV sekci eshop můžete jednotlivé položky přímo zakliknout a dát si tak výrobek do seznamu objednaných. Tento seznam po dokončení výběru jako celek odsouhlasíte a nám se odešle ve formě emailu. My Vám pak osobně odepíšeme, že jsme objednávku přijali a potrvdíme, kdy bude objednávka připravena. Buďto si zboží lze vyzvednout osobně v Brně nebo jej lze poslat jako balíček přepravcem TNT. V takovém případě Vám bude k ceně zboží připočteno poštovné. O výši poštovného Vás budeme předem informovat a emailem či telefonicky se na všem domluvíme. Mějte prosím při objednávání zboží na paměti, že nejsme velkovýrobna. Je tedy možné, že když je sezóna v plném proudu, nastane situace, kdy Vámi objednané zboží ve stejný den dojde (může být prodáno třeba na trhu). V tom případě Vám budeme díky osobnímu emailu schopni nabídnout jinou variantu, případně Vám poskytnout informace o dalším termínu výroby.

Dokumenty

2. Jezdíme s našimi produkty na trhy různých moravských měst

nakupni kosik violka uprava 001.jpgV kategorii aktuality Vás budeme infromovat o událostech a akcích, které se nám líbí a kde máme v plánu naše výrobky představovat, dávat ochutnávat, povídat si s Vámi o výrobě, jak je to pracné a zábavné, na co zajímavého jsme při vaření přišli a jaké další plány máme s Violkou. Vy byste nám tam zase mohli říct, co Vám chutná, co byste udělali jinak a lépe, nebo jestli se za námi přijedete podívat do Mikulova...


3. Spřátelené restaurace a bary s našimi výrobky vaří a některé i prodávájí ve svých provozech.

nakupni kosik violka uprava 001.jpgV kategorii kontakty naleznete sekci s kým spolupracujeme. Jsou zde odkazy na restaurace, bary i malé obchůdky, kde je možné se s našimi výrobky seznámit. Na některých místech budete moci naše věci ochutnat jakou součást připravovaných pokrmů.
4. Ochrana osobních údajů (GDPR).

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Vámi poslanou objednávku co nejrychleji zpracujeme a vaše kontaktní údaje (adresu, emailovou adresu, telefon) použijeme vždy výhradně k vyřízení objednávky, při komunikaci ohledně dostupnosti produktů a sjednání adekvátní přepravy s TNT kurýrem. Nikdy vaše údaje neposkytneme třetí osobě či komukoliv dalšímu. 

Můžete nám nechat vzkaz...